ДОСТАВКА

Confetti доставляє щастя у кожен дім. Особливо тим, хто робить замовлення страв собі додому. Ресторани «‎Confetti» здійснюють доставку страв по території міста Дніпро завдяки співпраці з Glovo, Rocket та Bolt Food.
Наші шеф-кухарі готують з любов’ю, тому Ви не відчуєте ніякої різниці між нашими стравами в самому закладі та під час куштування її у себе дома, адже ми справжні фахівці з аутентичної європейської кухні.
Глово — це сервіс з доставкою будь-чого у будь-який час, але найголовніше, що він співпрацює з Confetti і смачна європейська кухня вже у Вас дома. Залишилось лише завантажити додаток та зробити замовлення.

Безкоштовна доставка від 450 грн
Ракета — це український сервіс швидкої доставки їжі у бідь-яку точку міста за Ваши побажанням з замовлення від ресторанів Confetti. Завжди швидко, якісно та безпечно. Замовити страви європейської кухні від ресторанів щасливих людей можна завантаживши додаток на свій смартфон.
Болт Фуд — це сервіс по доставці їжі у любий мікрорайон міста Дніпро. Разом з ресторанами Confetti кожен, хто має застосунок може замовити смачні салати, пасти та ще багато чого з європейськогої кухні і швидко отримати своє замовлення прямо додому завдяки доставці.

Акція: 03.11 - 16.11
ЗНИЖКА 40%🔥 на ВСЕ меню Confetti
та безкоштовна доставка
Замовлення їжі здійснюється через завантаження додатків та здійснюється в часи роботи закладів.