БОНУСНА ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ


#БонусиЩастя від Confetti повертаються до тебе за кожне замовлення у розмірі 10% або 20%, в залежності від номіналу картки. Сплачуй бонусами до 50% рахунку навіть на ланч та сніданок. Твоя бонусна картка = твій номер телефону. Реєструйся миттєво в особистому кабінеті.

Нову картку #БонусиЩастя можливо отримати за замовлення від 250 грн с поверненням 100 бонусів на рахунок, або купуючи картку за 4,99 грн з поверненням 10 бонусів на рахунок.

Безмежні бонуси
– відвідування Confetti
1 раз в 2 місяця

КешБек 10% або 20%
за кожне відвідування

1 бонус - 1 гривня

Ваша карта
– Ваш номер телефону

check

Повертаємо
100 бонусів
при оформленні картки за чек
від 250 грн

check-brown

25% знижки на День Народження
для тебе та твоєї родини

check

Цікаві акції та спеціальні
пропозиції тільки
для учасників програми
#БонусиЩастя

check-brown

Сплачуй
до 50% рахунку
навіть на ланч
та сніданок

Поширені запитання

Це нова довгострокова бонусна програма від мережі ресторанів «Confetti».

Участь у програмі дає вам можливість:

 • отримувати 10% або 20% бонусів, в залежності від номіналу картки» за кожне відвідування, окрім спец пропозицій – на них нараховується 5% бонусів;
 • сплачувати бонусами до 50% рахунку навіть на ланч та сніданок;
 • святкувати свій День Народження та День народження членів родини зі знижкою 25%;
 • отримувати вигідні пропозиції та привілеї.

1 БОНУС = 1 ГРИВНЯ

Програма діє необмежений час і може бути припинена мережею ресторанів «Confetti». У цьому випадку учасники будуть повідомлені за 2 (два) місяці до її завершення. Повідомлення про припинення програми буде розміщено на сайті програми або учасники будуть сповіщені яким-небудь іншим способом, встановленим «Confetti».

В усій мережі ресторанів Confetti:

 • пр. Героїв, 1м, (067) 586-20-36
 • пр. О.Поля, 104 А, (067) 561-33-73
 • пр. Гагаріна, 24, (067) 522-60-84
 • вул. Малиновського, 2, (067) 914-74-02
 • пр. Д. Яворницького, 41, (067) 622-74-07
 • вул. Писаржевського, 12, (067) 560-51-68

Є два типи карток – віртуальні та пластикові.

 • Віртуальна картка – це коли гість не бажає отримувати пластикову карту і може користуватися бонусами за допомогою мобільного номера телефона. Цей тип картки автоматично присвоюється номеру мобільного в момент реєстрації.
 • Пластикова картка – це звичайна пластикова картка, яка видається за бажанням гостя. Власник пластикової картки також має можливість користатися бонусами лише за номером мобільного.

Підтвердженням участі у програмі «#БонусиЩастя є не картка, а виключно номер мобільного, вказаний при реєстрації. На один номер телефона можливо оформити тільки одну картку.

 • власники дисконтних карток Confetti отримують 10% бонусну картку шляхом обміну
 • можливо придбати картку 10% за 4,99 грн. У цьому випадку на рахунок гостя нараховується 10 бонусів на наступне відвідуваня
 • за чек від 250 грн. цьому випадку на рахунок гостя нараховується 100 бонусів на наступне відвідуваня

Карта «БонусиЩастя» має необмежений термін дії.

Дію карти «БонусиЩастя» може бути припинено за бажанням учасника у випадку припинення участі в програмі або у випадку поломки/втрати та замінм на іншу картку.

Для отримання можливості списувати накопичені бонуси картку необхідно активувати. Це можливо зробити зручним для вас способом:

 • заповнити паперову анкету та передати її адміністратору ресторану;
 • зареєструватися онлайн на сайті www.confetti.in.ua;

Особистий кабінет – це спеціальний розділ сайту, доступний тільки реєстрації в ньому. В своєму особистому кабінеті ви можете отримати персональні пропозиції та інформацію про стан свого бонусного рахунку, подивитися історію покупок, самостійно зареєструватися в програмі лояльності.

Так, ви можете змінювати свої анкетні дані окрім дати народження. Це можна зробити трьома способами:

 • на сайті в особистому кабінеті;
 • заповнивши анкету у ресторані;
 • змінити дату народження можливо відправивши листа на електронну адресу info@confetti.in.ua, прікріпивши відповідні документи

Так, всі дані захищені відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

В залежності від обраного вами способу реєстрації карта буде активована в такий строк:

 • протягом 2 (двох) тижнів, якщо ви реєструвалися, заповнюючи паперову анкету;
 • миттєво, якщо ви реєструвалися на сайті;

Дізнатися про активації карти можна запитавши співробітника рестрана або в своєму особовому кабінеті.

Карта є персональним засобом ідентифікації покупця. Передача карти сторонній особі це відповідальність учасника. При передачі картки в користування іншим особам, оператор не несе відповідальності за заподіяну клієнту збитки. При активації карти учасник висловлює свою однозначну згоду з правилами ПЛ і участю в ній. Списання бонусів не можливе без секретного коду, яким є останні 4 цифри номеру авто дзвінка, який надходить на мобільний, на який зареєстровано картку.

Бонуси – це винагорода за те, що ви робите покупки в ресторанах мережі «Confetti». Це 10% або 20%, в залежності від номіналу картки, від вартості вашої покупки.

1 БОНУС = 1 ГРИВНЯ

 • кожний раз, відвідуючи ресторани Confetti, при розрахунку називайте співробітнику свій мобільний або давайте пластикову картку.
 • 1 (один) бонус = 1 грн. (одна гривня). Бонуси нараховуються як відсоток на суму чека, сплачену грошима (за вирахуванням снижок, списаних бонусів тощо).
 • бонуси НЕ нараховуються і не списуються при використанні знижки 25% на День Народженя.

Брати участь в акціях програми «#БонусиЩастя».

 • інформацію про акції Confetti надсилає смс-повідомленням на мобільний номер учасника
 • також інформацію про акції можна дізнатися на сайті www.confetti.in.ua
 • при розрахунку в чеку або запитавши у офіціанта
 • в особовому кабінеті на сайті www.confetti.in.ua
 • зателефонувавши за безкоштовним номером +38 089 123 10 10

Щоб розрахуватися бонусами за ваші покупки в ресторанах Confetti необхідно сказати про бажання списати бонуси офіціанту до отримання розрахунку, надати пластикову картку за наявності та назвати свій номер мобільного. На ваш мобільний буде здійснено авто дзвінок, 4 останні цифри номеру це код, який треба назвати офіціанту для списання бонусів. Без коду списання не можливе

 • бонусами НЕ можна розрахуватися при використанні знижки 25% на День народження.
 • бонусами можливо сплатити до 50% рахунку
 • бонуси діють 60 днів з моменту нарахування, та анулюються, якщо не робити покупок у цей період
 • щоб подовжити термін дії бонусів необхідно робити покупку на будь-яку суму мінімум 1 раз на 2 місяці
 • за 7 днів до дати згоряння бонусів учаснику буде надіслане попередження у вигляді смс-повідомлення
 • термін дії бонусів, отриманих за участь в акції, може бути різним та встановлюється оператором залежно від умов акції

При виникненні питань щодо неправильного нарахування, або списання бонусів з вашої картки, необхідна обов’язкова наявність чека розрахунку, в якому була здійснена транзакція. При відсутності чека, претензії не приймаються.

При поверненні товару, який частково оплачено готівкою, а частково за рахунок надання знижки у вигляді зменшення вартості товару за накопичення бонусів, частина суми покупки повертається учаснику готівкою, а решту у вигляді бонусів повертається на бонусний рахунок.

 • на один номер телефона можливо зареєструвати тільки одну картку
 • картки між собою не поєднуються
 • перерахувати бонуси с однієї картки на іншу не можливо

Ні. Для того щоб отримати бонусну картку «#БонусиЩастя», людина має ОСОБИСТО заповнити анкету покупця і своїм підписом підтвердити згоду на участь у програмі лояльності «#БонусиЩастя».

Ваша картка може бути заблокована з причини, пов’язаної з автоматичною системної блокуванням, внаслідок перевищення допустимої кількості покупок – 10 на добу, 100 в місяць. Розблокувати картку необхідно звернувшись до співробітника ресторану.

Якщо ви втратили/пошкодили вашу пластикову карту, зверніться до співробітника ресторану і отримайте нову пластикову картку. Стару картку буде автоматично заблоковано, а історію покупок та бонусний баланс буде перенесено на нову.

Ви можете відмовитися від SMS та E-mail повідомлень програми «#БонусиЩастя», зазначивши в особистому кабінеті відмову від повідомлень.

Офіційні правила бонусної системи

Щоразу купуючи у мережі ресторанів щасливих людей Confetti, Ви отримуєте 10% або 20% від суми покупки, в залежності від номіналу бонусної картки, та навіть 5% на спецпропозиції (Бізнес Ланч, Сніданки тощо). Покупки повертаються до Вас у вигляді бонусів на картку «#бонуси Щастя». 1 бонус – 1 гривня!

Ви можете скористатися бонусами наступного дня після здійснення покупки у будь-якому з ресторанів Confetti та оплатити бонусами до 50% рахунку, за умови активації картки за допомогою підтвердження мобільного номеру телефону шляхом CallID (ідентифікація за допомогою автодозвону).

Ви можете зробити термін дії бонусів НЕСКІНЧЕННИМ. Для цього достатньо завітати до будь-якого з ресторанів Сonfetti 1 раз у 2 місяці хоча б на каву інакше, згідно з умовами програми лояльності, бонуси згорять. Термін дії бонусів 2 місяці з моменту їх нарахування. Подовжити термін дії бонусів можливо відвідавши Confetti мінімум 1 раз у 2 місяці.

Беручи участь у програмі лояльності «#бонуси Щастя» Ви маєте можливість отримувати додаткові бонуси під час акцій, вигідні пропозиції та привілеї.

Картка «#бонуси Щастя» діє в усіх ресторанах мережі Confetti, незалежно від місця її придбання.

Власники дисконтних карток автоматично беруть участь у бонусній програмі шляхом обміну карток. Власники 0%, 5%, 10% дисконтних карток отримують 10% бонусну картку, власники 15% та 20% отримують 20% бонусну картку. Обміняти картки можна в будь-якому з ресторанів мережі Confetti включно по 31 березня 2019р. Без обміну дисконтну картку буде заблоковано.

Обмінюючи дисконтну картку на бонусну, кожен отримує знижку на сьогоднішнє замовлення та бонуси на наступне. Обмін діє лише до 31 березня 2019р.

Зареєструватися у програмі лояльності Ви зможете, здійснивши покупку на 250 грн, або шляхом придбання картки «#бонуси Щастя» за 4,99 грн та моментальною компенсацією у вігляді 10 бонусів на бонусний рахунок, якими Ви зможете скористатися вже наступного дня.

Накопичення бонусів здійснюється вже при першій покупці, списання бонусів можливо наступного дня, за умови активації картки за допомогою мобільного телефону. На 1 мобільний телефон можливо зареєструвати тільки одну бонусну картку «#бонуси Щастя». В одному чеку можливо як списувати, так і накопичувати бонуси. Бонуси накопичуються на суму чека, сплачену грошима (за вирахуванням суми списаних бонусів та інших знижок).

Після активації картки Ви зможете стежити за кількістю своїх бонусів у чеку після кожної покупки, у особистому кабінеті на сайті confetti.in.ua та запитавши у офиціанта.

Моментально зареєструватися у програмі лояльності «#бонуси Щастя» Ви зможете у будь–якому з ресторанів Confetti, звернувшись до офіціанта, або у особистому кабінеті на сайті confetti.in.ua. Також є можливість заповнення паперової анкети та отримання реєстрації протягом 2-х тижнів.

Детальніше про програму лояльності «#бонуси Щастя» від Confetti Ви зможете дізнатися на сайті confetti.in.ua, або з рекламних матеріалів у ресторані.