Правила відвідування ресторанів Confetti на період карантину

 

ШАНОВНИЙ ГОСТЕ, ВІТАЄМО!

3 урахуванням чинних норм та правил, що діють на території Дніпропетровської області, в зв’язку з встановленням «червоного» рівня епідемічної небезпеки в регіоні, мусимо забезпечити  дотримання відповідних норм та правил на території закладу ресторану щасливих людей «Confetti».

Тому, просимо Відвідувача здійснювати візити при наявності  одного з наступних критеріїв, за яких відвідування закладу є можливим, а саме:

  1. За наявності негативного результату тестування на СOVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР-тесту) або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до відвідування закладу;
  2. За наявності документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;
  3. За наявності негативного результату тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

     У випадку наявності одного з критеріїв, зазначених вище, Ваше перебування в закладі буде таким, що не суперечить  нормам чинного законодавства України.

Знаходячись у закладі, Відвідувач гарантує, що відповідає одному із зазначених вище критеріїв. Ми, як ресторани щасливих людей не є повноважним щодо здійснення  перевірки наявності та/або достовірності документів але даруємо позитивні емоції та готуємо з любов’ю. Ми довіряємо Вам!

МИ РАДІ БАЧИТИ ВАС! НЕ ХВОРІЙТЕ ТА ВАКЦИНУЙТЕСЬ

Дата початку акції:
18.10.2021

Дата завершення акції:
31.10.2021

Акція дійсна у ресторанах:

 

В усіх закладах